Status Block (1.0.0) - en to bs translation catalogue (8 entries)

en: Group
bs: Grupa

en: Description
bs: Opis

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Version
bs: Verzija

en: Message
bs: Poruka

en: Weight
bs: Težina

en: Theme
bs: Tema

en: Blocks
bs: Blokovi
