Status Block (1.0.0) - en to de translation catalogue (12 entries)

en: Group
de: Gruppe

en: Description
de: Beschreibung

en: Disabled
de: Deaktiviert

en: Message
de: Benachrichtigung

en: Weight
de: Gewichtung

en: Other
de: Weitere

en: Additional
de: Zusatz

en: Environment
de: Umgebung

en: Blocks
de: Blöcke

en: Primary
de: Primär

en: Current theme
de: Aktuelles Theme

en: How to use
de: Hinweise zur Benutzung
