Status Block (1.0.0) - en to el translation catalogue (12 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Group
el: Ομάδα

en: Description
el: Περιγραφή

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Version
el: Έκδοση

en: Message
el: Μήνυμα

en: Weight
el: Βάρος

en: Theme
el: Θέμα

en: Other
el: Άλλο

en: Features
el: Χαρακτηριστικά

en: Plugin
el: Πρόσθετο

en: Blocks
el: Μπλοκ
