Status Block (1.0.0) - en to eo translation catalogue (9 entries)

en: Status
eo: Stato

en: Description
eo: Priskribo

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Version
eo: Versio

en: Message
eo: Mesaĝo

en: Weight
eo: Pezo

en: Other
eo: Alia

en: Features
eo: Ecoj

en: Blocks
eo: Blokoj
