Status Block (1.0.0) - en to et translation catalogue (13 entries)

en: Status
et: Olek

en: Group
et: Grupp

en: Description
et: Kirjeldus

en: Disabled
et: Keelatud

en: Version
et: Versioon

en: Message
et: Teade

en: Weight
et: Kaal

en: Theme
et: Teema

en: Other
et: Muu

en: Additional
et: Muud andmed

en: Features
et: Omadused

en: Environment
et: Keskkond

en: Blocks
et: Plokid
