Status Block (1.0.0) - en to fi translation catalogue (15 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Group
fi: Ryhmä

en: Description
fi: Kuvaus

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Version
fi: Versio

en: Message
fi: Viesti

en: Weight
fi: Paino

en: Theme
fi: Teema

en: Other
fi: Muu

en: Additional
fi: Lisäarvot

en: Features
fi: Ominaisuudet

en: Blocks
fi: Lohkot

en: Primary
fi: Ensisijainen

en: Current theme
fi: Tämänhetkinen teema

en: Weight for @name
fi: Paino @name:lle
