Status Block (1.0.0) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Status
is: Støða

en: Description
is: Lýsing

en: Disabled
is: Óvirkjað

en: Version
is: Útgáva

en: Message
is: Boð

en: Weight
is: Vekt

en: Other
is: Annað

en: Blocks
is: Blokkar
