Status Block (1.0.0) - en to id translation catalogue (11 entries)

en: Group
id: Grup

en: Description
id: Deskripsi

en: Disabled
id: Non Aktif

en: Version
id: Versi

en: Message
id: Pesan

en: Weight
id: Bobot

en: Theme
id: Tema

en: Other
id: Lainnya

en: Additional
id: Tambahan

en: Features
id: Fitur

en: Blocks
id: Blok
