Status Block (1.0.0) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Status
is: Staða

en: Group
is: Hópur

en: Description
is: Lýsing

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Version
is: Útgáfa

en: Message
is: Skilaboð

en: Weight
is: Vægi

en: Theme
is: Þema

en: Blocks
is: Blokkir
