Status Block (1.0.0) - en to ka translation catalogue (10 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: Group
ka: ჯგუფი

en: Description
ka: აღწერა

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Version
ka: ვერსია

en: Message
ka: შეტყობინება

en: Weight
ka: წონა

en: Other
ka: სხვა

en: Plugin
ka: ჩანართი

en: Blocks
ka: ბლოკები
