Status Block (1.0.0) - en to kn translation catalogue (13 entries)

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Group
kn: ಸಮೂಹ

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Disabled
kn: ಅಶಕ್ತಗೊಳಿಸಲಾದ

en: Version
kn: ಆವೃತ್ತಿ

en: Message
kn: ಸಂದೇಶ

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: Theme
kn: ಪರಿಸರವಿನ್ಯಾಸ

en: Other
kn: ಇತರೆ

en: Plugin
kn: ಪ್ಲಗ್ಗಿನ್

en: Environment
kn: ವಾತಾವರಣ

en: Blocks
kn: ಇಟ್ಟಿಗೆಗಳು

en: Primary
kn: ಪ್ರಾಥಮಿಕ
