Status Block (1.0.0) - en to lt translation catalogue (13 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Group
lt: Grupė

en: Description
lt: Aprašymas

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Version
lt: Versija

en: Message
lt: Žinutė

en: Weight
lt: Svoris

en: Theme
lt: Tema

en: Other
lt: Kiti

en: Additional
lt: Papildoma informacija

en: Features
lt: Savybės

en: Plugin
lt: Įskiepis

en: Blocks
lt: Blokai
