Status Block (1.0.0) - en to lv translation catalogue (12 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Group
lv: Grupa

en: Description
lv: Apraksts

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Version
lv: Versija

en: Message
lv: Ziņojums

en: Weight
lv: Svars

en: Theme
lv: Tēma

en: Other
lv: Citi

en: Additional
lv: Papildus

en: Plugin
lv: Spraudnis

en: Blocks
lv: Bloki
