Status Block (1.0.0) - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Group
mr: समुह

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Disabled
mr: असमर्थ

en: Version
mr: आवृत्ती

en: Message
mr: संदेश

en: Weight
mr: मुल्य
