Status Block (1.0.0) - en to nl translation catalogue (14 entries)

en: Group
nl: Groep

en: Description
nl: Beschrijving

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Version
nl: Versie

en: Message
nl: Bericht

en: Weight
nl: Gewicht

en: Theme
nl: Thema

en: Other
nl: Andere

en: Additional
nl: Extra

en: Plugin
nl: Plug-in

en: Environment
nl: Omgeving

en: Blocks
nl: Blokken

en: Primary
nl: Primair

en: Current theme
nl: Huidig thema
