Status Block (1.0.0) - en to oc translation catalogue (12 entries)

en: Status
oc: Estatut

en: Group
oc: Grop

en: Description
oc: Descripcion

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Message
oc: Messatge

en: Weight
oc: Pes

en: Theme
oc: Tèma

en: Other
oc: Autre

en: Features
oc: Foncionalitats

en: Blocks
oc: Blòts

en: Primary
oc: Primaire

en: Current theme
oc: Tèma actual
