Status Block (1.0.0) - en to os translation catalogue (7 entries)

en: Status
os: Статус

en: Group
os: Къорд

en: Description
os: Афыст

en: Disabled
os: Хицæн у

en: Version
os: Верси

en: Message
os: Хъусинаг

en: Weight
os: Уæз
