Status Block (1.0.0) - en to ps translation catalogue (10 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Group
ps: ګروپ

en: Description
ps: سپړنه

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: Message
ps: پيغام

en: Weight
ps: وزن

en: Theme
ps: ویینه

en: Other
ps: نور

en: Plugin
ps: لګون

en: Blocks
ps: غونډونه
