Status Block (1.0.0) - en to ro translation catalogue (12 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Group
ro: Grup

en: Description
ro: Descriere

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Version
ro: Versiune

en: Message
ro: Mesaj

en: Weight
ro: Greutate

en: Theme
ro: Temă

en: Other
ro: Altele

en: Additional
ro: Adițional

en: Features
ro: Caracteristici

en: Blocks
ro: Blocuri
