Status Block (1.0.0) - en to ru translation catalogue (16 entries)

en: Status
ru: Статус

en: Group
ru: Группа

en: Description
ru: Описание

en: Disabled
ru: Отключено

en: Version
ru: Версия

en: Message
ru: Сообщение

en: Weight
ru: Вес

en: Theme
ru: Тема

en: Other
ru: Другое

en: Additional
ru: Дополнительно

en: Features
ru: Особенности

en: Plugin
ru: Плагин

en: Environment
ru: Окружение

en: Blocks
ru: Блоки

en: Primary
ru: Первичный

en: Current theme
ru: Текущая тема оформления
