Status Block (1.0.0) - en to sk translation catalogue (14 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Group
sk: Skupina

en: Description
sk: Popis

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Version
sk: Verzia

en: Message
sk: Správa

en: Weight
sk: Váha

en: Theme
sk: Téma vzhľadu

en: Other
sk: Ostatné

en: Additional
sk: Dodatočné

en: Features
sk: Vlastnosti

en: Environment
sk: Prostredie

en: Blocks
sk: Bloky

en: Primary
sk: Primárny
