Status Block (1.0.0) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: Group
sl: Skupina

en: Description
sl: Opis

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Message
sl: Sporočilo

en: Weight
sl: Teža

en: Theme
sl: Tema

en: Blocks
sl: Bloki
