Status Block (1.0.0) - en to sq translation catalogue (8 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Version
sq: Versioni

en: Message
sq: Mesazhi

en: Weight
sq: Pesha

en: Other
sq: Tjetër

en: Blocks
sq: Blloqet
