Status Block (1.0.0) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Status
sr: Статус

en: Description
sr: Опис

en: Disabled
sr: Искључено

en: Message
sr: Порука

en: Weight
sr: Тежина

en: Theme
sr: Тема
