Status Block (1.0.0) - en to ta translation catalogue (10 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Group
ta: குழுமம்

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Disabled
ta: செயலிலில்லை

en: Version
ta: பதிப்பு

en: Message
ta: செய்தி

en: Weight
ta: எடை

en: Theme
ta: தீம்

en: Other
ta: மற்றவை

en: Blocks
ta: பகுதி
