Status Block (1.0.0) - en to te translation catalogue (10 entries)

en: Status
te: స్థితి

en: Group
te: సమూహం

en: Description
te: వివరణ

en: Disabled
te: అచేతనం అయింది

en: Version
te: సంచిక

en: Message
te: సందేశం

en: Weight
te: భారం

en: Theme
te: అలంకారం

en: Other
te: ఇతర

en: Features
te: విశేషాలు
