Status Dashboard (1.1.0-beta6) - en to uk translation catalogue (22 entries)

en: Remove
uk: Вилучити

en: Email notifications
uk: Повідомлення електронною поштою.

en: Edit
uk: Редагувати

en: Search
uk: Пошук

en: Daily
uk: Щодня

en: Weekly
uk: Щотижня

en: Monthly
uk: Щомісяця

en: Settings
uk: Налаштування

en: URL
uk: URL-адреса

en: Modules
uk: Модулі

en: Email
uk: Електронна пошта

en: Created
uk: Створено

en: Site name
uk: Назва сайту

en: Last checked
uk: Востаннє перевірено

en: Period
uk: Крапка

en: Changed
uk: Змінено

en: Apply
uk: Застосувати

en: About
uk: Про модуль

en: Dashboard
uk: Панель керування

en: Secret
uk: Таємний

en: The time that the entity was created.
uk: Час створення сутності.

en: The time that the entity was last edited.
uk: Час останнього редагування сутності.
