Status Dashboard (1.1.0-beta9) - en to gu translation catalogue (12 entries)

en: Remove
gu: લોપ

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Search
gu: શોધ

en: Daily
gu: દૈનિક

en: Weekly
gu: સાપ્તાહિક

en: Monthly
gu: માસિક

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Email
gu: ઈ-મેઈલ

en: Site name
gu: સાઈટ ની ઓળખ

en: Changed
gu: બદલ્યું

en: Apply
gu: લાગુ કરો

en: About
gu: વિશે
