Status Dashboard (2.0.0-alpha2) - en to ne translation catalogue (11 entries)

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Daily
ne: दिनदिनै

en: Weekly
ne: साप्ताहिक

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Modules
ne: मोड्यूलहरू

en: Email
ne: ईमेल

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Site name
ne: साइटको नाम

en: Dashboard
ne: ड्यासबोड
