Status Dashboard (2.0.0-alpha3) - en to hr translation catalogue (23 entries)

en: Remove
hr: Ukloni

en: Tags
hr: Oznake

en: Edit
hr: Uredi

en: Search
hr: Pretraga

en: Reset
hr: Poništi

en: Daily
hr: Dnevno

en: Weekly
hr: Tjedno

en: Monthly
hr: Mjesečno

en: Settings
hr: Postavke

en: Taxonomy term
hr: Pojam taksonomije

en: Default
hr: Zadano

en: Modules
hr: Moduli

en: Email
hr: E-pošta

en: Created
hr: Stvoreno

en: Page
hr: Stranica

en: Site name
hr: Naziv lokacije

en: Desc
hr: Silazno

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Period
hr: Točka

en: Apply
hr: Primjeni

en: About
hr: Opis

en: Dashboard
hr: Nadzorna ploča

en: Asc
hr: Uzlazno
