Status Dashboard (2.0.0-alpha3) - en to nn translation catalogue (14 entries)

en: Remove
nn: Fjern

en: Edit
nn: Rediger

en: Search
nn: Søk

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Default
nn: Standard

en: Modules
nn: Modular

en: Created
nn: Laga

en: Page
nn: Nettside

en: Site name
nn: Namn på nettstaden

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Apply
nn: Bruk

en: Dashboard
nn: Styringspanel

en: - All -
nn: - Alle -
