Status Dashboard (2.0.0-alpha3) - en to ru translation catalogue (33 entries)

en: Remove
ru: Удалить

en: Email notifications
ru: Уведомления по email

en: Tags
ru: Теги

en: Edit
ru: Редактировать

en: Search
ru: Поиск

en: Reset
ru: Сбросить

en: Daily
ru: Ежедневно

en: Weekly
ru: Еженедельно

en: Monthly
ru: Ежемесячно

en: Settings
ru: Настройки

en: Taxonomy term
ru: Термин таксономии

en: Default
ru: По умолчанию

en: Modules
ru: Модули

en: Created
ru: Создано

en: Page
ru: Страница

en: Site name
ru: Название сайта

en: Desc
ru: По убыванию

en: Last checked
ru: Посл. проверка

en: Sort by
ru: Сортировать по

en: Period
ru: Период

en: Changed
ru: Изменение

en: Apply
ru: Применить

en: Offset
ru: Пропустить

en: About
ru: Информация

en: Dashboard
ru: Панель управления

en: Items per page
ru: Элементов на страницу

en: - All -
ru: - Все -

en: « First
ru: « Первая

en: Last »
ru: Последняя »

en: Secret
ru: Секрет

en: Asc
ru: По возрастанию

en: The time that the entity was created.
ru: Время создания объекта.

en: The time that the entity was last edited.
ru: Время редактирования объекта.
