Status Dashboard (2.0.0-alpha3) - en to sv translation catalogue (33 entries)

en: Remove
sv: Ta bort

en: Email notifications
sv: E-postmeddelanden

en: Tags
sv: Etiketter

en: Edit
sv: Redigera

en: Search
sv: Sök

en: Reset
sv: Återställ

en: Daily
sv: Dagligen

en: Weekly
sv: Veckovis

en: Monthly
sv: Månadsvis

en: Settings
sv: Inställningar

en: Taxonomy term
sv: Taxonomiterm

en: Default
sv: Förvald

en: Modules
sv: Moduler

en: Email
sv: E-post

en: Created
sv: Skapad

en: Page
sv: Sida

en: Site name
sv: Webbplatsens namn

en: Desc
sv: Fallande

en: Last checked
sv: Senast kontrollerad

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: Changed
sv: Ändrad

en: Apply
sv: Applicera

en: Offset
sv: Kompensera

en: About
sv: Om

en: Dashboard
sv: Översiktspanel

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: « First
sv: « Första

en: Last »
sv: Sista »

en: Secret
sv: Hemlighet

en: Asc
sv: Stigande

en: The time that the entity was created.
sv: Tiden då objektet skapades.

en: The time that the entity was last edited.
sv: Tiden då objektet senast redigerades.
