Status Dashboard (2.0.0-alpha5) - en to af translation catalogue (15 entries)

en: Remove
af: Verwyder

en: Tags
af: Etikette

en: Edit
af: Wysig

en: Search
af: Soek

en: Reset
af: Herstel

en: Daily
af: Daagliks

en: Weekly
af: Weekliks

en: Monthly
af: Maandeliks

en: Settings
af: Verstellings

en: Default
af: Verstek

en: Created
af: Geskep

en: Page
af: Bladsy

en: Site name
af: Webwerf se naam

en: Apply
af: Pas toe

en: - All -
af: - Alle -
