Status Dashboard (2.0.0-alpha5) - en to bn translation catalogue (13 entries)

en: Remove
bn: অপসারণ

en: Tags
bn: ট্যাগ

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Search
bn: অনুসন্ধান

en: Daily
bn: দৈনিক

en: Weekly
bn: সাপ্তাহিক

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Default
bn: ডিফল্ট

en: URL
bn: ইউআরএল

en: Email
bn: ইমেইল

en: Site name
bn: সাইটের নাম

en: About
bn: সম্পর্কে

en: Dashboard
bn: ড্যাশবোর্ড
