Status Dashboard (2.0.0-alpha5) - en to cs translation catalogue (29 entries)

en: Remove
cs: Odstranit

en: Tags
cs: Štítky

en: Edit
cs: Upravit

en: Search
cs: Hledat

en: Daily
cs: Denně

en: Weekly
cs: Týdně

en: Monthly
cs: Měsíčně

en: Settings
cs: Nastavení

en: Taxonomy term
cs: Termín taxonomie

en: Default
cs: Výchozí

en: Modules
cs: Moduly

en: Email
cs: E-mail

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Page
cs: Stránka

en: Site name
cs: Název webu

en: Desc
cs: Sestupně

en: Last checked
cs: Naposled kontrolováno

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Changed
cs: Změněno

en: Apply
cs: Použít

en: Offset
cs: Posun

en: About
cs: Popis

en: Dashboard
cs: Ovládací panel

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: « First
cs: « První

en: Last »
cs: Poslední »

en: Secret
cs: Klíč

en: Asc
cs: Vzestupně
