Status Dashboard (2.0.0-alpha5) - en to ht translation catalogue (11 entries)

en: Tags
ht: Tag

en: Search
ht: Chèche

en: Default
ht: Pa defo

en: Page
ht: Paj

en: Site name
ht: Non sit la

en: Desc
ht: Des

en: Changed
ht: Chanje

en: Apply
ht: Aplike

en: Items per page
ht: Eleman pou chak paj

en: - All -
ht: - Tout -

en: Asc
ht: Mont
