Status Dashboard (2.0.0-alpha5) - en to kk translation catalogue (14 entries)

en: Remove
kk: Өшіру

en: Tags
kk: Тэгтар

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Search
kk: Іздестіру

en: Reset
kk: Ысыру

en: Daily
kk: Күн сайын

en: Weekly
kk: Апта сайын

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Taxonomy term
kk: Қосатын термин

en: Default
kk: Стандартты

en: Modules
kk: Модульдер

en: Created
kk: Құрылған

en: Page
kk: Бет

en: Site name
kk: Сайт атауы
