Status Dashboard (2.0.0-alpha5) - en to kn translation catalogue (16 entries)

en: Remove
kn: ತೆಗೆದುಹಾಕು

en: Tags
kn: ಟ್ಯಾಗ್‍ಗಳು

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Search
kn: ಹುಡುಕು

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Email
kn: ಇಮೇಲ್

en: Created
kn: ನಿರ್ಮಿಸಲಾಗಿದೆ

en: Page
kn: ಪುಟ

en: Site name
kn: ಸೖಟಿನ ಹೆಸರು

en: Changed
kn: ಬದಲಾಯಿಸಲಾದ

en: Apply
kn: ಅನ್ವಯಿಸು

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: Secret
kn: ರಹಸ್ಯವಾದ
