Status Dashboard (2.0.0-alpha5) - en to lv translation catalogue (26 entries)

en: Remove
lv: Izņemt

en: Tags
lv: Birkas

en: Edit
lv: Labot

en: Search
lv: Meklēt

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Daily
lv: Ik dienu

en: Weekly
lv: Reizi nedēļā

en: Monthly
lv: Reizi mēnesī

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Taxonomy term
lv: Taksonomijas termins

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Modules
lv: Moduļi

en: Email
lv: E-pasts

en: Created
lv: Izveidots

en: Page
lv: Lapa

en: Site name
lv: Vietnes nosaukums

en: Desc
lv: Dilst.

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Period
lv: Periods

en: Changed
lv: Labots

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Offset
lv: Atkāpe

en: About
lv: Par

en: Dashboard
lv: Darbgalds

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -
