Status Dashboard (2.0.0-alpha5) - en to tr translation catalogue (31 entries)

en: Remove
tr: Kaldır

en: Email notifications
tr: E-posta bildirileri

en: Tags
tr: Etiketler

en: Edit
tr: Düzenle

en: Search
tr: Ara

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Daily
tr: Günlük

en: Weekly
tr: Haftalık

en: Monthly
tr: Aylık

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Taxonomy term
tr: Sınıflandırma terimi

en: Default
tr: Varsayılan

en: Modules
tr: Modüller

en: Email
tr: E-posta

en: Created
tr: Oluşturulma

en: Page
tr: Sayfa

en: Site name
tr: Site adı

en: Desc
tr: Azalan

en: Last checked
tr: Son kontrol

en: Sort by
tr: Sıralama anahtarı

en: Period
tr: Nokta

en: Changed
tr: Değişti

en: Apply
tr: Uygula

en: Offset
tr: Başlangıç değeri

en: About
tr: Hakkında

en: Dashboard
tr: Pano

en: Items per page
tr: Sayfa başına öğe sayısı

en: - All -
tr: - Tümü -

en: « First
tr: « İlk

en: Last »
tr: Son »

en: Asc
tr: Artan
