Status Dashboard (2.0.0-alpha8) - en to hy translation catalogue (19 entries)

en: Remove
hy: Հեռացնել

en: Tags
hy: Թեգեր

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Search
hy: Որոնել

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Daily
hy: Օրական

en: Weekly
hy: Շաբաթական

en: Monthly
hy: Ամսեկան

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Taxonomy term
hy: Տաքսոնոմիա տերմին

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Modules
hy: Մոդուլներ

en: Email
hy: Էլ. փոստ

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Page
hy: Էջ

en: Site name
hy: Կայքի անվանումը

en: Last checked
hy: Ստուգվել է

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Dashboard
hy: Վահանակ
