Status Dashboard (2.0.0-alpha8) - en to my translation catalogue (18 entries)

en: Remove
my: ထုတ်ပယ်/ပယ်ဖျက်

en: Email notifications
my: အီးမေး(လ်) သတိပေးချက်

en: Tags
my: Tag များ

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Search
my: ရှာရန်

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Daily
my: နေ့စဉ်

en: Weekly
my: အပတ်စဉ်

en: Monthly
my: လစဉ်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Taxonomy term
my: Taxonomy အသုံးအနှုံး

en: URL
my: လိပ်စာ URL

en: Modules
my: Module များ

en: Page
my: စာမျက်နှာ

en: Site name
my: ဝက်(ဘ်)ဆိုဒ် နာမည်

en: About
my: အကြောင်း

en: Dashboard
my: အလုပ်စားပွဲ

en: - All -
my: - အားလုံး -
