Status Dashboard (2.0.0-alpha8) - en to ur translation catalogue (21 entries)

en: Remove
ur: حذف کریں

en: Email notifications
ur: ای میل اطلاعات

en: Tags
ur: ٹیگز

en: Edit
ur: تدوین

en: Search
ur: تلاش

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: Daily
ur: روزانہ

en: Weekly
ur: ہفتہ وار

en: Monthly
ur: ماہانہ

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Taxonomy term
ur: ٹیکسانمی ٹرم

en: Default
ur: طے شدہ

en: URL
ur: یو آر ایل

en: Modules
ur: موڈیولز

en: ID
ur: شناخت

en: Email
ur: ای میل

en: Site name
ur: سائٹ کا نام

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی

en: ‹‹
ur: ››

en: ››
ur: ‹‹

en: « First
ur: » ابتدائی
