Stem Creative Theme (8.x-1.2) - en to da translation catalogue (42 entries)

en: Home
da: Hjem

en: Search
da: Søg

en: Go to previous page
da: Gå til forrige side

en: Go to parent page
da: Gå til overordnet side

en: Go to next page
da: Gå til næste side

en: Help
da: Hjælp

en: Default
da: Standard

en: Page title
da: Sidetitel

en: Breadcrumb
da: Brødkrumme

en: Header
da: Overskrift

en: Footer
da: Sidefod

en: Up
da: Op

en: General
da: Generelt

en: Text color
da: Tekstfarve

en: Plain
da: Enkel

en: Red
da: Rød

en: Tabs
da: Faner

en: Next page
da: Næste side

en: Go to first page
da: Gå til første side

en: Go to last page
da: Gå til sidste side

en: Green
da: Grøn

en: Blue
da: Blå

en: Skip to main content
da: Gå til hovedindhold

en: Main navigation
da: Primær navigation

en: Primary tabs
da: Primære faneblade

en: Secondary tabs
da: Sekundære faneblade

en: Yellow
da: Gul

en: Light
da: Lyst

en: Pagination
da: Sideinddeling

en: Breadcrumbs
da: Brødkrummer

en: Status messages
da: Statusmeddelelser

en: Main page content
da: Primært sideindhold

en: Main background
da: Baggrund

en: Previous page
da: Forrige side

en: Dark
da: Mørkt

en: Last page
da: Sidste side

en: Book outline for @book.title
da: Indholdsfortegnelse for @book.title

en: Book traversal links for
da: Bognavigations-links for

en: First page
da: Første side

en: By @author @time ago
da: Af @author for @time siden

en: Submitted by @author_name on @date
da: Indsendt af @author_name den @date

en: Primary admin actions
da: Primære administratorhandlinger
