Step by Step (2.0.0-beta1) - en to de translation catalogue (14 entries)

en: Home
de: Startseite

en: Advanced options
de: Erweiterte Optionen

en: Continue
de: Weiter

en: Start
de: Beginn

en: Front page
de: Startseite

en: Completed
de: Abgeschlossen

en: Resume
de: Weiter

en: Not applicable
de: Nicht zutreffend

en: Save and continue
de: Speichern und fortfahren

en: Skipped
de: Übersprungen

en: Progress
de: Fortschritt

en: Site details
de: Details zur Website

en: Example modules
de: Beispielmodule

en: Skip this step
de: Diesen Schritt überspringen
