Step by Step (2.0.2) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Status
bg: Статус

en: Advanced options
bg: Разширени опции

en: Continue
bg: Продължи

en: Details
bg: Детайли

en: Front page
bg: Начална страница

en: Save and continue
bg: Запиши и продължи

en: Site details
bg: Подобности за сайта
