Step by Step (2.0.4) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Status
az: Vəziyyət

en: Advanced options
az: Əlavə quraşdırmalar

en: Continue
az: Davam et

en: Details
az: Detallar

en: Front page
az: Ana səhifə

en: Not applicable
az: Tətbiq edilmir

en: Save and continue
az: Yadda saxlayın və davam edin

en: Site details
az: Sayt təfərrüatları
