Step by Step (2.0.4) - en to fi translation catalogue (13 entries)

en: Home
fi: Etusivu

en: Status
fi: Tila

en: Advanced options
fi: Lisävaihtoehdot

en: Continue
fi: Jatka

en: Details
fi: Yksityiskohdat

en: Start
fi: Alkaa

en: Front page
fi: Etusivu

en: Completed
fi: Valmis

en: Resume
fi: Jatka

en: Not applicable
fi: Ei käytössä

en: Save and continue
fi: Tallenna ja jatka

en: Site details
fi: Sivuston tiedot

en: Example modules
fi: Esimerkkimoduuleja
