Step by Step (2.0.4) - en to fr translation catalogue (15 entries)

en: Home
fr: Accueil

en: Status
fr: État

en: Advanced options
fr: Options avancées

en: Continue
fr: Continuer

en: Details
fr: Détails

en: Start
fr: Début

en: Front page
fr: Page d'accueil

en: Completed
fr: Terminé

en: Resume
fr: Reprendre

en: Not applicable
fr: Non applicable

en: Save and continue
fr: Enregistrer et continuer

en: Skipped
fr: Ignoré

en: Progress
fr: Progression

en: Site details
fr: Détails du site

en: Example modules
fr: Modules d'exemple
